Στο πλαίσιο των εορτασμών του Αγίου Νικολάου που οργανώθηκαν από το Γενικό Επιτελείο Ναυτικού στο Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού, η Υπηρεσία Ιστορίας Ναυτικού συμμετείχε με την έκθεση “Μεθ’ Ορμής Ακαθέκτου. Ιστορία του Πολεμικού Ναυτικού 1821 – 1945”.
![](http://www.yin.mil.gr/wp-content/uploads/2024/01/1-1.jpg)
Στο πλαίσιο των εορτασμών του Αγίου Νικολάου που οργανώθηκαν από το Γενικό Επιτελείο Ναυτικού στο Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού, η Υπηρεσία Ιστορίας Ναυτικού συμμετείχε με την έκθεση “Μεθ’ Ορμής Ακαθέκτου. Ιστορία του Πολεμικού Ναυτικού 1821 – 1945”.